Adıyaman tütünü ve Dağ tütünleriİnternetten tütün satışı işine başlatan ilk firma Adıyaman Tütüncülüktür.

Bu sektördeki 5. yılımızı doldurmak üzereyiz. Bu süre zarfında Türkiye'nin her köşesine Adıyaman Çelikhan tütünü ulaştırarak tütün hakkındaki ön yargıları yıktık. İsteyen herkese en kaliteli tütününü ulaştırmak gayesiyle çıktığımız bu yokda işimizi en iyi şekilde yaptık.

Tabii taklitlerimiz bir anda çoğaldı. Şuan internetten Adıyaman Çelikhan Tütünü sattığını iddia eden yüzlercce site var. Durum öyle bir hale geldiki firma yöneticimiz İhsan PARLAK adını kullanarak tütün satışı yapma çalıştılar. İlgili yerlere başvurup bu siteler hakkında gereken işlemleri yaptık zaten. Bu durum onların ne kadar güvenilir(!) bir firma olduğunu gözler önüne serdi zaten.

Adıyaman Tütüncülük olarak her zaman kendi işimize baktık. Tütün satışı sektöürünün lideri durumunda olmamız bundandır zaten. Binlerce olumlu yorum aldık tüütnlerimiz hakkında. Çoğu zaman hiçbir ücret talep etmeden ürün değişimi yaparak samimiyetimi göstermiş olduk.

Amacımız sadece para kazanmak kesinlikle değil. Zaten öyle olsaydı bugun kü durumumuza gelemezdik. Her zaman hem müşterilerimiz kazansın hem de biz kazanalım bilincinde olduk ve başardık. Firmamızı bugüne kadar destekleyen herkese teşekkürü borç biliriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio