celikhan tutun ankara tutun izmir tutun Adıyaman Tütüncülük doğal Adıyaman Tütünü’nü Türkiye’nin her tarafına ulaştırma hedefiyle 2010 yılında kurulmuş tütün firmasıdır.

  Ülkemizde çok kaliteli tütünler yetişmesine rağmen, batıda katkısız tütün bulmak oldukça zordur. Çünkü buradaki tütüncüler, ucuz ve kalitesiz tütünleri alıp kükürt, asit vb. katkılar ekleyerek güzel göstermeye çalışıyorlar. Bu katlı maddeleri ise içenin boğazını yakmakta ve balgam yapmaktadır. Birçoğunuzun boğazında köşe başı tezgâhlarından satın aldığı tütünü içmekten dolayı ağrı ve balgam oluşmuştur. Bu tütünleri de namı nedeniyle Adıyaman Tütünü, Çelikhan tütünü gibi isimler altında satıyorlar.

  Ülkemizde – özellikle Adıyaman Çelikhan’da – dünyanın en kaliteli tütünleriyetiştirilmesine rağmen tütün içen kişi sayısı çok azdır. Yukarıda bahsettiğimiz tütünleri bir kere içen tütünden soğuyor tabi. Hâlbuki sigaralar organik tütüne göre daha zararlı. Çünkü katkı maddesiz bir tütün güneş ışığı görünce birkaç saat içerisinde bozulmasına rağmen, sigaralar raflarda aylarca kalabiliyor.

  Adıyaman Tütüncülük firması Adıyaman’ın en tecrübeli çiftçileriyle çalışıyor. Buradaki çiftçiler yıllardır tütüncülük yaptığı için tütün hangi mevsimde yetiştirilir, ne zaman hasad edilir, kıyımı nasıl yapılır çok iyi biliyorlar. İşinde uzman çiftçiler sizlere tütünün en doğal halini sunuyor. Katkı maddesiz organik yollarla yetiştirilmiş Adıyaman Çelikhan Tütünü çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyorlar.

  5 yıldır tütün satışı yapan firma tütün çeşitlerinin ulaşmadığı il/ilçe kalmadığını belirtiyor. Bir yandan da toptan tütün satışı yapan firma bir çok tabacco shopa tütün tedarik ediyor. Ülke genelindeki bayileri sayesinde artık isteyen herkes Adıyaman Tütünü’ne kolayca ulaşabiliyor. Bir yandan da internet siteleri üzerinden toptan ve perakende tütün satışına devam ediyorlar. Eğer sizde sigaraya her ay yüzlerce lira yatırmak istemiyorsanız bir kere Adıyaman Tütüncülükten tütün satın almalısınız. Firma tütünlerine o kadar güveniyor ki beğenmezseniz para iade garantisi de veriyor.  Sizde tütünlerini denemek isteyenlerdenseniz adiyamantutunu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site oldukça detaylı bir şekilde hazırlanmış. Tütün ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabını internet sitelerinden bulabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio