tutun tutun nedirAdıyaman tütünleri adıyamanın bir çok köyünde yetişmektedir.

Adıyaman tütünü yetişritği yerler arasında çelikhan tütünü yani çelikhan ilçesi birinci sırayı almaktadır. çelikhanın bazı meşhur köyleri vardır. meşhur derken tütünde nam yapmış köylerdir. bu köylerde bir evin en fazla 3 dönüm bilemedim 5 dönüm arasi var hhatta kiminin bin metre kara arazisi var arazi az olduğu için tütün'e emek vermek kolay oluyor.adıyaman tütünün yetiştiği bu köyler arasında meşhur algan tütünü var algan tütünü adını algan köyünde almaktadır. algana rakip çıralık tütünü bu sene tarla ile buluştu çıralığın serin sularından ve verimli tarlarından çok güzel bir tütün beklentisi içinde olan çiftçimiz abuzer bey bu sene tütünde rekor kıracağını idda ederken komşu çıralık mezrasının ağası nusret bey en büyük rakip çıralık tütünü üreticisi abuzer beyi görmektedir. hadi hayırlısı. öte yandan birbir mezrası tütün üretici arif çok eski bir tütüncü olduğunu idda ederek benden iyi adıyaman tütünü üretecek rakip görmüyorum idasında bulunuyor.

parlament tutunu adiyaman Bunu duyan tütüncüler derneği başkanı Mahsun tütüncü bizzat bu köyleri ziyaret ederek tütün kalitesi hakkında çiftçi kardeşlerimizi bilgilendir. velhasıl kelam adıyaman tütünü çok güzel bir tütündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

adiyaman tutunu - Adıyaman tütünü Adıyaman Tütün - Toptan tütün - Tütün çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. 

Yorumlar   

#1 adıyaman tütünü 24-04-2015 20:19
adiyaman tutunu, Adıyaman, Adıyaman Tütün, adıyaman tütüncüler derneği, adıyaman tütüncülük, adıyaman tütüncüsü, adıyaman tütünleri, adıyaman çelikhan tütün, adıyaman Çelikhan, tütünü açık, tütün, açık, tütün satışı, bitlis tütünü, dağ tütünü, kaliteli tütün, kaçak tütün, nargile nargile tütünü, organik tütün, pipo tütünü, sarmalık tütün, sarma tütün satış, sigara, Toptan Tütün, tütün tütün al tütüncüler tütüncüler derneği tütüncülük. tütüncüm tütün fiyatları tütün mamülleri tütün nerede tütün nerede satılır Tütün satan yerler tütün satıcıları tütün satış tütün satışları tütün satışı tütün çeşitleri ucuz tütün Çelikhan tütün çelikhan tütüncülük çelikhan tütünü çikolatalı tütün
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio