İnternetten tütün satışını başlattığımız günden bu yana onlarca rakibimiz oldu. Kimler geldi kimler geçti :) ama biz hep yerimizi koruduk. Bu güne kadar en beğenilen tütün markası biz olduk. Çünkü bizler tütünlerimizi Çelikhan Bölgesinde yetiştiriyoruz ve size en kalitelilerini sunuyoruz. Diğer rakiplerimiz taklitten öteye geçemedi. Sadece bizi taklit ettiler ve tabikii başarısız oldular. 

Sitemize gelen yorumlara da baktığınız zaman işimize ne denli önem verdiğimizi görürsünüz. Bu yorumlar sattığımız kaliteli tütünlerin ispatıdır.

Yine sosyal medyayı en iyi kullanan ve müşterilerimiz tarafından en çok desteklenen firmada biziz. Rakiplerimizin facebook sayfaları 50 beğeniye ulaşmamışken biz 500 e ulaşmak üzereyiz. Yine twitter sayfamızda gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Aynı zamanda youtube kanalımızda da ara ara faydalı olabilecek, adıyaman tütünü ve tütünlerle ilgili bilgiler paylaşmaktayız. Abone olarak bu videoları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Sosyal medyadaki takipçilerimize bakarak farkımızı görebilirsiniz.

Ayrıca bi aralar bizim adımızı kullanarak site açan rakiplerimize bakarsanız ne kadar güvenilir! olduklarını anlarsınız. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio