İhsan Bey, mail adresinizi internet üzerinden buldum. Sitenizde bahsetmiş olduğunuz aşağıdaki ürünler gerçekten bu kadar iyi midir acaba? Ya da normal sigaradan sonra sıkıntı çekmeden kullanabileceğim başka bir tütün önerebilir misiniz?

İyi çalışmalar

Saygılarımla

  • 1 KG. Çelikhan Tütünü Malboro içim lüx : 80 Tl.
  • 1 KG Çelikhan Tütünü süper hafif : 80 Tl.

Selam aleyküm. Aşağdaki ürünler organik dağ tütünleridir. Size içtiğiniz sigara bıraktıracak bunun garantisini veriyoruz. Bir hafta tütünümüz kulanın eğer beğenmeseniz iade garantili olarak gönderim yapıyoruz. tşk.ederim. 

merhaba,

sitenizi inceledikten ve hakkınızda yapılan yorumları okuduktan sonra güvenilir bir esnaf olduğunuza inanarak mail atmak istedim,

ben uzun yıllardır  kısa ''marlboro red'' içen biri olarak artık tütüne geçmenin vaktinin geldiğini düşünüyorum.lakin kısa marlboro yerine muadili olan ucuz/ pahalı aklınıza gelen her marka sigara denedim,içemedim yerini tutmadı , birkaç kez arkadaşlardan birkaç dal  alarak sarma tütün denedim ama her seferinde , ilk çekişte boğazımı yaktı ve çok kötü kokuyordu.böyle bir tütün olsun istemiyorum   .sitenizde 

  • 1 KG. Çelikhan Tütünü Malboro içim lüx : 80 Tl.  bu ürün dikkatimi çekti, paketle aynı tadı (ne daha hafif nede çok sert) yakalayabilir miyim? tam emin olmamakla birlikte bu işin duayeni olarak sizin görüşünüzü öğrenmek ve en azından istediğim tarzdaki tütünü harmanlıyabiliyormusunuz merak ediyorum?

Selam aleyküm. İçtiğiniz sigarayı size bıraktıracak. gerek kokusu gerekse içimi güzel çelikhan malboru tütünümüz var. içimi ortadır. bahsettiğiniz gibi hafif yada çok sert değil. Tabiki sigara değiştiriyorsunuz sonuçta bir kaç kullandıktan sonra malboru red çöpe atacaksınız. bunun garantisini veriyorum. size. tşk.ederim. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio