Çikolatalı Tütün Vanilyalı TütünAromalı tütün vanilyali tütün tütün çeşitleri çikolatalı tütün nedir. 

 

Çikolatalı tütün nedir nasıl hazırlanır ? 

Tütün kıyımdan önce yaprak halindeyken. Çikolata aroması ile harmanlanır. tütün yapraklarına tütünü bozmayacak güzel bir aroma verecek şekilde tütüne çikolata suyu ile nemlendirme işlemi yapilir. Daha sonra nemli yapraklar kıyıma verilir. Kıyımdan sonra poşetlenir ve müşterilere ulaştırmak için hazır olur. Çikolata tütün çeşitleri vardır ama genelde hepsi aynı işlemden geçmektedir.

Tütün ve Çikolatalı tütün alırken kokusu bence çok önemli çünkü bir çok çeşit çikolata aromalı tütün bulunmaktadır. Aromalı tütün tercih edilmesinin sebebi bir ortamda içtiğinizde etrafa pis bir koku degilde mis gibi çikolata kokusu vermektedir. böylelikle içtiğiniz sigaradan ortamdaki insanlar rahatsız olmayacaktır. 

Yorumlar   

#1 Tütün 04-01-2015 21:13
Tütün alırken müşterlerin en çok tercih tütünlerden bir tanesi captain black harmanli Çelikhan tütünüdür. Captain black harmanbli çikolatalı tütünün tercih edilmesinin nedenlerinden en önemli çikolatalı tütünün içtiğinizde etrafınızdakileri rahatsız etmemesidir. Çikolatalı tütün alırken kokusu çok önemliyken tütünün kaliteside önemldiri. tütün ne kadar güzel kaliteli olursa özelikle dağ tütünü olursa bi okadar güzel birk kokusu olacaktir. Adıyamanda tütün alırken Bize ulaşmadan almayın. Biz yıllardır hem kendimiz üretim yapıyoruz hemde satışını yapıyoruz....
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio