Ben ilk defa tütün satın alacağım. Tütünler hakkında pek bilgim yok. Eğer tütün hoşuma giderse sigara yerine tütün kullanacağım.

Sitenizde "Çelikhan Tütünü Süper Hafif" ürününden yarım kilo alayım diyorum. Çok kaliteli bir tütün arıyorum ancak hafif olmalı.

Sizce bu çeşit bana uygun mudur? Bundan daha iyi tavsiye edeceğiniz bir tütün çeşiti var mı? (hafif-orta sertlikte)

Adıyaman Tütünü :  Sitemizdeki çelikhan süper hafif tütün tam hafif güzel bir tütün yalnız paketlerimiz 1 kg. sipariş için adres telefon bırakırsanız yarın kargolanacaktır. tşk.ederim.

Parliament kalitesinde ve a+ kalitede tütününüz elinizde mevcut mudur? Sizce Winston tütünü mü daha çok satılıyor yoksa Parliament tütünü mü?

1 kg captaign black karışımlı camel ayarında tütün gönderir misiniz?

Bir de sorum var: Captaign black ile tütünü iyice harmanlı bir şekilde mi yolluyorsunuz; yoksa biz mi harmanlayalım? Çünkü bazen iyi karışmış bazen karışmamış olarak geliyor.

Teşekkürler, iyi çalışmalar,

Selamlar. Captan blac biz karıştıryoruz. ama tabiki fazla karışmamışsa sizde orda biraz karıştırbilirsiniz. ama tütünün üstünede bıraksanız kokusunu verecektir. önemli olan o aromayı almasıdır. tşk.ederim.

İhsan bey parliament içiyorum. Parliament ayarinda  tütününüz var mıdır?  Sipariş ve ödeme konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Selam aleyküm Parlament tütünümüz var kilosu 80 tl.

Sipariş kargo kapıda ödemeli olarak gçnderiyoruz.

kargo için adres telefon isim soysim yeterlidir.

tşk.ederim.

Yorumlar   

#1 ahmet 25-04-2016 20:03
Merhabalar,
Eşimle yorumlarda insanların yazdıklarını ve sizin cevaplarınızı okuduk. Adıyaman Çelikhan tütününden bahsetmişsiniz organik diye. Kalite olarak da iyi sanırım, ama hangisi olduğunu biz anlamadık. Mümkünse ondan 1 kg istiyoruz. Normalde marlboro içicisiyiz. Umarım bu tütün bize uygundur. Önerdiğiniz başka çeşit varsa 2-3 tane boş makarona sarıp isimlerini yazıp gönderebilirseniz de iyi olabilir. Daha sonraki siparişlerimizde belki onlardan birini seçeriz. Calbor makaron varsa ondan da 4 paket istiyoruz. Toplam fiyat ve gerekli başka bilgi için telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.
İyi Akşamlar

Adıyaman Tütünü : selamlar mlbr tütünümüz gayet güzeldir. beğeneceğiinize eminim. Kargo için adres verirseniz Yarın kargolanacaktır. tşk.ederim.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio