Türkiyenin her yerine bayilik veriyoruz.

Bu kısımda bayilerimizin adres bilgilerini yayınlayacağız bu sayede herkes kendi şehrindeki Adıyaman tütünü bayilerini rahatlıkla ulaşabilecektir.

Burda yayınlamadığımız tütün bayilerinin Adıyaman Tütünü ile kesinlikle alakası yoktur, bu sayede müşterilerimizde gerçek Adıyaman çelikhan tütünü satan yerleri öğrenip gönül rahatlığıyla alabilecekler.

Bayilik almak ve Adıyaman Tütüncülük adı altında tütün satmak isteyen müşterilerimizden isim hakkı açısından bayilik ücreti alınmayacaktır.

Bayimiz olmanız için gereken tek şart dükyanınızda sadece Çelikhan tütünü satmak ve kalitesiz tütünlere yer vermemektir.

Bu sayede bizde çelikhan tütününün tanıtımını daha iyi yapmış olacağız.

Bayilik almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bizden Tütün alan Tütüncülerin adresi Türkiyenin hangi şehrinde olursa olsun adresi aşağıya eklenecektir. Bu bayiler dışında Çelikhan tütünü sattığını idda eden yerlere lütfen itibar etmeyiniz.

Aşağda Bayi Bilgilerimiz Bulunmaktadır.

1. Ana Merkez Bayimiz

Kapalı Çarşı Pazarı 2. Sokak No : 3
Çelikhan/ Adıyaman
Adıyaman Tütüncülük Ana Bayi

2. Adıyaman Merkez Bayi

Şire Pazarı No: 7
Adıyaman Merkez
Adıyaman Tütüncülük

3.Adıyaman Kahta Bayi

Atatürk Bulvarı, Mustafa Kemal Cad. No : 20 
Hotel Bardakçı Karşısı
Adıyaman Tütüncülük

 

 

Yorumlar   

#39 hasan 22-02-2016 11:11
ben tokat erbaada tütün satışı yapmak istiyorum ne kadar sermaye gerekli ve kar oranı nasıldır bana yardımcı olurmusunuz bayiniz olmayı istiyorum
Alıntı
#38 Ümit ÇETİNKAYA 29-09-2015 07:12
Merhaba bayilik için ne kadar sermaye gerekli.Bilgilendirirseniz memnun olurum.
Alıntı
#37 Aykut Ucak 14-08-2015 15:33
K.elinde dukkan acmak istiyorum
Alıntı
#36 Tütüncü 10-01-2015 21:45
Sorunuz (Olabildiğince Ayrıntılı Olmalı): merhaba.bende adıyamanlıyım.üsküdar yavuztürkte merkezi bir yerde dükkanım var.şu an halihazırda bir dükkanım var ve meşgul oldugum iş için burası bana küçük geldiğinden işyerimi başka bir yere taşıyacagım.fakat burayıda bırakmaya gönlüm razı olmadıgından ve bölgede böyle birşeye ihtiyaç duyuldugundan dükkanımı tütüncüye çevirmeyi düşünüyorum.bayilik ücreti istenmedigini sitenizden okudum fakat öğrenmek isteğim bu iş bana malzemeleri ile ne kadara mal olur.bu iş için ne kadar bir bütçe gerekldir.cevap verirseniz memmun olurum saygılarımla
Alıntı
#35 mehmet ödemiş 02-01-2015 21:20
selamün aleyküm hayırlı işler bol kazançlar inşaAllah üretimini bizzat yapıyorsunuz sanırım ve bayilik veriyor musunuz öğrenmek istiyorum teşekkürler iyi çalışmalar...
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio