tutun1

Adıyaman Çelikhan Tütüncülük Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır...

                    << Sitemiz hakkındaki  öneri, talep ve şikayetlerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirsiniz. Bu mail adresine gönderilen yardım ve destek soruları yanıtlanmamaktadır.>>

 

Merkez : Adıyaman-Çelikhan-Kahta
Şehir : Adıyaman
Telefon : 0 542 542 7484 - 0544 280 9186
Faks :
Website : http://.adiyamantutunu.com

   

 

Yorumlar   

#5 Shazer Ahmed 05-05-2017 09:19
Merhabalar
Bir kg kadar yeşil tutun den kurutulmuş toz halinde lazım. Tedarik imkanımız mevcut mu ?
Alıntı
#4 gurkan 27-11-2016 17:38
ıhsan bey içimi hafif herkesin isteği olan boğaz takmayan bağlam yapmayan diğer sitelerden farklı orijinal celikan tutumunuz varmı ne kadar en iyisi
Alıntı
#3 Ahmet 30-07-2015 19:57
Selam, yıllardır tütün içerim. Drum, Pueblo vs. bu siteyi tesadüfen buldum. İki gün önce İhsan beyden parlement (bir arkadaş bu sigaraya alışık onun tercihi) içiminde 1 kg tütün istedim. Bu gün elime geçti. İçimi parlement sigarasından çok daha güzel. Elimdek çok az mitarda olan kokulu pipo tütünü (sanırım bu tütünde Adıyamanda hazırlanıyor) bu gün gelen tütüne 1/3 oranında karıştırınca mükemmel içimli bir tütün elde ettim. Yakın ilginize teşekkürler İhsan bey.
Alıntı
#2 Nurhan Cenabi 26-05-2014 12:16
Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanı ile siparişi alıyorsunuz gönderiyorsunuz, ancak Yurtiçi Kargo dan telefon ihbarlı bildirim yapıldığında gelip acentadan alacaksınız diyorlarsa evvela kargo şirketleri ile yaptığınız anlaşmalara dikkat etmeniz gerekiyor. Kaç gündür zaman kaybımla kargo firmasıyla uğraşıyorum. Eğer bugünde kapıma getirip teslim etmezlerse aynen siparişim size geri iade gelecektir. Böylelikle de müşteri kaybediyorsunuz.

Adıyaman tütünü : elam aleyküm. Efendim bütün kargo firmalarıonı denedim içlerinde yinede en kalitesi yurtiçi oda namusuz ama bazi şubeleri gündüz telden bilgi verseydiniz bugün size yönlendirecektim. kargoyu gerçekjten özür diliyoruz. inş. bir daha böyle bir sorun yasanmayacak sabah ilk işimiz kargonuzu size yönlendirmek olacak. tşk.ederim.
Alıntı
#1 Özkan POLAT 24-10-2013 17:16
Yıllarca Kısa Winston kapaklı içtim. Aylık 400-500 tl sigaraya para veriyordum.Bu da bana fazla geliyordu.Her ay o kadar parayı kül edip atıyordum.Sonra tütün içmeye karar verdim.Hayatımda tütün hiç içmemiştim ve kaliteli tütün nedir ,nasıl anlaşılır ,nereden alınır bilmiyordum.İnternette araştırmaya başladım ve bu siteye geldim.İhsan kardeşimle tanışmam bu vesile ile oldu. Hemen kendisine durumumu anlattım .Bana ertesi gün hemen kargoya tütünü hazırladı gönderdi.İçtiğimde çok şaşırmıştım .Bana çok ama çok hafif gelmişti.İş yerindeki arkadaşlarım da benimle aynı fikirdeydi.Velhasılı içemedim.Tutmuyordu ,doyurmuyordu.Hemen İhsan kardeşime telefon açtım ve tütünün çok hafif olduğunu ,beni doyurmadığını belirttim.Winston gibi tütün istedim.Bana hemen hazırlayacağım dedi.Hiç şüphen olmasın hemen gönderiyorum yarın dedi ve dediğini de yaptı.Sonraki gün ikinci tütünüm elime geçti.Hemen kargodan aldım ilk işim iş yerime gitmek oldu .Arkadaşlarım da bekliyorlardı.Açtık birlikte ve hemen sarmaya başladık.Yemin ederim ilk içtiğimizde oda duman altı olmuştu .5 arkadaşım da içti ve hepsi de bu tütün süper dedi.Ben de tam istediğim kıvamda tütüne kavuşmuştum.Çok mutluydum.Telefon açıp kendisine tütünü çok iyi bulduğumu söylediğimde telefondaki mutluluğunu anlatamam .Esnaflık,insanlık ,dürüstlük işte budur.Bundan sonra tütünümü hep İhsan kardeşimden alacağım.Kendisine herkesin huzurunda çok ama çok teşekkür ediyorum.İnanın bana bu zamanda böyle esnaf bulmak çok ama çok zor.Bir telefonla anında katkı maddesiz ,tertemiz Adıyaman tütününü hazırlayıp gönderiyor. Ne diyeceğimi bilmiyorum.Tekrardan sağol İhsan .Tekrar teşekkür ederim.

Not : 2. defa gönderdiği tütünden benden para falan da almadı .Böyle insan nerede var Allah rızası için siz söyleyin.Allah işinde bol kazançlar nasip etsin İhsanım..D.bakır’dan sevgilerimle.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio