2010 yılında kurulup kısa bir süre sattığı kaliteliAdıyaman Tütünü ve diğer tütün mamülleri sayesinde piyasaya liderlik eden Adıyaman Tütüncülük artık Ankara'da. Değerli Ankara'lılar artık en kaliteli ve organik tütünleri en uygun fiyata içebileceksiniz.

Sizde sigara içen biri olarak hayatınızın bir evresinde tütün denemişsiniz. Muhtemelen bir sokak başında yada küçük bir tütün dükkanında Adıyaman Tütünü adıyla satılan tütünden aldınız. Ve kaliteli diye aldığınız bu tütün büyük ihtimal boğazınızı yaktı ve ağzınızda kötü tat bıraktı. Maalesef Adıyaman Tütünü adının namı deneniyle birçok kez kalitesiz tütünler satılırken kullanıldığını gördük. Oysa Adıyaman bölgesinde doğal yollarla yetiştirilmiş ve katkı maddesi eklenmemiş tütünler kesinlikle bu tür sorunlar yaşatmaz. Önceden bu tür doğal tütünlere ulaşmak kolay değildi. Fakat teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Adıyaman Tütüncülük sayesinde artık bir telefon kadar uzağınızdayız.

Türkiye’nin her köşesine en doğal Adıyaman Çelikhan Tütününü ulaştırmak için kurduğumuz web sitemizle sizlere en kaliteli tütünleri ulaştırıyoruz. Ankara’nın neresinde olduğunuz fark etmeden sadece iki iş günü içerisinde size tütün ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken 0542 542 7484 nolu telefon ile satış sorumlumuz İhsan Parlak’ı aramak. İsterseniz iletişim kısmından numaranızı bırakın biz size en kısa sürede ulaşalım.

Ne Satıyoruz?

  • Adıyaman Tütünü: 50 TL
  • Çelikhan Dağ Tütünü: 80 TL
  • Pipo Tütünü: 60 TL
  • Nargile Tütünü: 60 TL
  • Aramalı Tütün Çeşitleri: 60 TL
  • Boş filtre: 5 TL
  • Sigara sarma makinası: 10 TL

Ayrıca tütün shop işletmecileri için en uygun fiyata toptan tütün satıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve müşterilerinize en uygun tütünü tespit etmek için bize ulaşın.

Çankaya Tütün Satıcıları ve Mamak’ta nereden tütün alınır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio