Tütün ürünleri ilk olarak bilmeniz gerekir ki, insan sağlığı açısından ciddi tehlike oluşturmaktadır. Az ya da çok tüketmek fark etmeksizin, sürekli tüketimlerde ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı bilinerek tüketilmelidir.

                Her ne kadar sağlığa zararlı olsa da, fiyatları oldukça yüksek seviyelerde gezinse de yine de ülkemizde ciddi bir tüketim sağlanmaktadır. Fakat artık hazır ve işlenmiş tütün ürünleri yerine doğal tütünlerden tüketilmeye yönelim sağlanmıştır. Bu da elbette ki hazır tütün ürünlerinin oldukça yüksek fiyatlı olmaya başlamasından kaynaklanıyor.

Adıyaman tütünü tercih edin

                Zaten bunu bizlerin söylemesine gerek yok. Sizlerde yıllarda Adıyaman tütünü ve kalitesi hakkında az çok bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Zaten fiyatından da anlayacağınız gibi doğal tütünler arasında biraz daha yüksek fiyatla tüketicilerine sunulmaktadır. Bu da üretim esnasında uygulanan yöntemler ve tütün kalitesine uygun olarak düzenlenmiştir. Ortalama olarak 80 ve 100 TL aralığında olan Adıyaman Çelikhan tütünlerini sizlere 80 TL’ den sunmaktayız. Artık kaliteli tütünü kendi imkânlarınız ile evlerinizde ya da istediğiniz her yerde sararak, hem cebinize hem de sağlığınıza destek olabilirsiniz.

İşlenmiş tütünlerde kimyasal var!

                Pek çok kişi doğal tütün mü yoksa işlenmiş tütün mü zararlı diye sorular sormaktadır. Bildiğiniz gibi işlenmiş olan tütünlerde bulunan kimyasallar insan sağlığına oldukça daha fazla zarar vermektedir. Her ne kadar doğal tütünlerde de duman ve nikotin bulunmasından dolayı zarar vermiş olsa da, en azından kimyasal açısından daha az zararlı olduğu bilinmektedir.

Kaynak : http://www.adiyaman-tutunu.com/

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio