Neden Açık Tütün ?


Şöyle bir örneklede açıklayabilirim aslında ikisinin arasındaki en büyük varkı doğal ve organik bir tütün bozulmaya mahkumdur. 

   Ama Şöyle bir şey var raflarda aylarca senelerce duran sigara güneşte yada değil ben hiç bozulan sigara görmedim. Nasıl oluyorda tütün 10 dk bile güneşte durduğunda bozuluyor derseniz ikisinin arasındaki farkı budur. Normalde Tütünde bazı katkı maddeleri eklediğimizde bozulma ömrü uzuyor ama ozamanda katkı maddeli tütün içmiş olacaksınız ve sigaradan farkı kalmayacak. 

sigara2.jpg

Sigara içinde bir çok yabancı madde bulundurmaktadır.Doğal tütün zararsız değil tabiki tütünün her türlüsü sağlığa zararlıdır. Ama en azından ne içtiğini bilmek insanın hoşuna gider İnsanlar Avruda özelikle tütün tercih ediyorlar ama bizim gibi açık tütün satılmıyor paketlerde satılıyor ve sigaradan daha çok rağbet görüyor son yıllarda sigara gelen zamlar yüzünden tütün satışı yükseldi aslında iyidir sigaradan kat kat doğal tütün içerseniz bunun en büyük farkını 1 ay tütün içtiğinizde kendinizde göreceksiniz daha güzel nefes alacaksınız bağlam cıkartmaz öksürüjk olmaz elleriniz leş gibi kokmaz vb.vb. farkları kendiniz görecek hisedeceksiniz burda tütün reklamı yapmiyorum ama adıyaman tütünü gerçekten güzel .

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio