Adıyaman tütünü alımı ve Adıyaman tütünü siparişi yapmak isteyenler bizi arayabilir ya da mesaj atabilirler. Kapıda ödeme sistemiyle güvenilir bir şekilde Çelikhan tütün siparişi yapabilirsiniz.

tutunu-aldiktan-sonra-ne-yapmaliyim-nasil-saklamaliyim-202-703x280.jpg

Tütüncülük sektörünün önde gelen markalarından biri olan Tütüncü Mustafa’dan online tütün siparişi yapabilirsiniz.

 

Sektörel yönden tütüncülük anlayışının en güvenilir firması olan Tütüncü Mustafa modern ve güvenilir bir anlayışla her içime göre tütünleri kapınıza kadar getiriyor. Kapıda ödeme seçeneğiyle rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Adıyaman tütünü güvenilir bir işçiliğin ürünü olarak ve tüketim açısından da sağlığa fazla zarar vermeyen doğallığıyla ve kapıda ödeme seçeneğiyle size ulaştırılıyor.

 

Adıyaman Çelikhan tütünü her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bir fiyat aralığına sahiptir. 13 TL verip parliament almayın, bunun yerine 1 kg tütünü 80 TLye alın. 1 kg tütün ortalama size 2 ay yeter. Bu açıdan günlük bir paket parliament tüketen bir kişi aylık ortalama 750 TL civarında bir parayı sigaraya harcamaktadır. Bunun yerine Adıyaman tütünü için ve sadece aylık 80 TL ile 100 TL arasında bir para harcayın.

 

Ayrıca Adıyaman tütünü içimiyle de bağımlılık yapmayan bir tütün olup sigarayı bırakmanıza da yardımcı olmaktadır.

 

Çelikhan ilçesinin verimli topraklarında ve doğal havasında üretilen ve hiçbir zararlı maddenin katılmadığı bu tütün doğallığıyla da tercih edilebilecek önemli tütünler arasında yer almaktadır. Tütünde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Direk üreticiden tüketiciye sunulan tütünlerimizi kullanmaya başladığınızda tütünün kalitesini hemen fark edeceksiniz.

 

Online tütün siparişi için bizi arayabilirsiniz.

TÜTÜNCÜ MUSTAFA – ADIYAMAN TÜTÜNÜ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio