Tütünü Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Nasıl Saklamalıyım?

Açık tütün siparişi veren müşterilerimiz tütünün kurumaması için bazı önlemler almak zorundadırlar. Bu açıdan dikkatli olmaları gerekmektedir.

2017-yili-adiyaman-tutun-cesitleri-201-703x280.jpg

Tütünü nasıl saklamalıyım ya da tütünü nasıl kurutmadan kullanabilirim?” diye düşünüyorsanız size hemen cevap verelim.

Biz tütün siparişlerimizi hava almayan bir poşet içerisinde gönderiyoruz. Poşet içerisinde 2-3 gün kaldığı için nem oranı biraz artabilir. Size gelen tütünü bir gazetenin üzerine yayarak 10 dakika civarında havalandırın. Ardından havalandırdığınız tütünü cam kaba ya da plastik saklama kabına koyup kapağını kapatın. Hava almaması gerekiyor.

Eğer tütünün kurumasına neden olursanız ilk yapmanız gereken işlerden biri elma ya da bir ayvayı ikiye bölüp cam veya plastik kabın içindeki tütünün üstüne koyup 1-2 gün tütünün ağzı kapalı olacak şekilde bekletmektir. Ardından tütününüzün neminin ve kokusunun normalleştiğini göreceksiniz.

Lütfen tütün siparişi verirken kalitesiz tütünler satın almayın. Adıyaman tütünü satışlarında müşteriye güven oluşturacak hizmetler sunuyoruz. Amacımız bir defalık müşteri değil sürekli bizimle çalışan müşteriler kazanmaktadır. Bundan dolayı Adıyaman tütünü denilince en kaliteli tütünü biz satıyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla SEF URLs by Artio