Aldığım her Tütünün Tadı Değişiyor

Aldığım her Tütünün Tadı Değişiyor

Aldığım her Tütünün Tadı Değişiyor

Aldığım her Tütünün Tadı Değişiyor, ADIYAMAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ Eşi benzeri bulunmayan bir tütündür ..

Bu tütünün kurumamasını nasıl önleyebiliriz. Ondan bahsede cem . Evet Arkadaşlar Bende Dahil olmak üzere SARMA TÜTÜN, AÇIK TÜTÜN , tüketen insanlar bu sorunla karşılaşıyor. ADIYAMAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜnü Salatalık kabuğu veya Elma kabuğu ve benzeri sebze ve meyvelerle nemlendirin diyen arkadaşlarımızın dediklerini yapmayın ..

Çünkü ÇELİKHAN TÜTÜNÜ ve Tütün yaprağı KOKUYU çok iyi çeken ve algılayıp içine hapseden bir bitkidir. Buda SAF ve İLAÇSIZ tütününüzün tadını ve içimini değiştirir.

Aldığım her Tütünün Tadı Değişiyor, Diyeceksiniz ki o zaman ne yapmalıyız ..

Benim Kendi naçizane fikrim .. ADIYAMAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ,nü sadece ürün elinize geçtikten sonra 2 saat kadar bir havalandırın ondan sonra plastik bir saklama kabı veya cam saklama kabı ile TÜTÜNÜNÜZÜ kurumasını engelleye bilirsiniz .

ADIYAMAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ‘nün kurumaması için oda yazın ben kendim YEŞİL FASULYE 2 veya 3 gün içinde bekletiyorum fazla değil ama sadece ürün elinize geçtikten sonra 2 saat kadar bir havalandırın ondan sonra plastik bir saklama kabı veya cam saklama kabı ile TÜTÜNÜNÜZÜ kurumasını engelleye bilirsiniz..

Tütün Kuruması Halinde Tütünüz Sertleşecek ve bogazı yakacaktır.. Olabildiğinde tütününüzü kurutmamaya dikkat etmelisiniz. tşk.ederim.

Adıyaman Tütüncülük

Çelikhan Tütünü Hakkında gelen yorumlar Müşterilerimizden…

S.aleyküm. İstanbul’da Adıyaman tatlı sert olduğu iddia edilen tütünden alıp kullanıyorum. Hep aynı yerden almaya özen gösteriyorum ama yinede aynı tadı alamıyorum. Sizden Algan tütünü almak istiyorum ancak bu tütün captain black ilave edilebilir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.


Farklı zamanlarda aldığınız tütünlerin tadının farklı olması gayet normaldir. Çünkü her seferinde farklı bir tarlada yetişmiş tütün gelebiliyor. Tütünün kalitesi iyi olabilir fakat tadında farklılıklar olabiliyor. Biz yine de her seferinde aynı tadı tutturmaya çalışıyoruz.

Algan tütününe Captain Black ilave edebilirsiniz. Bir sıkıntı olmaz. Çikolata tadında bir tütün elde etmiş olursunuz.

Bu yazıya ilk yorumu siz yapın