Bitlis tütünü

içmelik bitlis tütünü

Bitlis tütünü, Bitlis ilinde yetişen kıyılmış tütün içinde Adıyaman tütünü ile başa baş yarışan ve farklı yumuşak ve güzel bir içimi olan kaliteli Bitlis tütünü sizlere en uygun fiyattan satmak için bu yola çıktık.

İster telefon aracılıı ile isterseniz de internet üzerinden sipariş formunu doldurarak kapıda ödeme kolaylığı ile sizlere bitlis tütünü gönderiyoruz.İstediğini kadar ve dileğiniz içimden bitlis tütünü sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tütünlerin yetiştiği ve içiminin farklılık gösterdiği bitlis tütünleri fiyat olarak da farklılık göstermektedir. Bunun için toptan bitlis tütünü ile ilgili fiyat almak için bize telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Siparişleriniz özel paketler halinde hazırlanıp size en güzel şekilde kargo ile gönderilecektir.

Güvenli alış verişin adresi Bitlis tütünü ve bitlis tütün satışında sizlerleyiz.

Artan sigara fiyatları ve doğal organik tütüne arayışı da beraberinde getirmeye başladı. Ve hergün katlanarak kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünü ve Bitlis tütünü gibi tütünlere ilgi daha da artıyor. İnsanlarda kaliteli tütün arayışında iken bizler de en iyi Bitlis tütünü  nerede bulabilecekleri konusunda ortaya çıkan sorunu gidermek adına sizlere daha kaliteli ve güzel içimli tütünü yetiştirmek adına bu bitlis tütünü satış sitesini kurduk.

 

nasıl anlaşılır

Bitlis tütünü satın alınıp kullanılmak istendiği zaman ortaya çıkabilecek olan sonuçlar ne yazık ki istenilenden çok daha farklı olabiliyor. Ağırlıklı olarak toz ve düşük kalitede birbirinden farklı yere ait olan tütünlerin birleşimi olan bu tütün türü içildiği zaman tadı ya çok hafif gelecek ya da içilemeyecek kadar ağır olacaktır. Bazı tütüncüler ise Bitlis tütününü çok daha fazla kişiye satmak adına tütünü ıslatarak satışa sunuyorlar. Normalde tütünler sarılırken ya da saklanırken nemlendirilir. Çünkü tütün çok kuru olarak kullanıldığı zaman istenilen randıman alınamayacaktır. Ancak tütünün nemlendirilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç küçük detay bulunmakta.

Günümüzde artan Bitlis tütünü satıcısı gibi bitlis tütünü kullanıcısıda artıyor. Fakat hangi tütünün kaliteli olduğunu ve hangisinin kullanıcıya hitap ettiği konusunda bitlis tütün toptancıları türkiye pazarındaki yerini almaya başladı. Bitlis denilince akla gelen Bitlis tütünü fiyattan çok kalite aranır vaziyete gelmiş durumda.

çünkü bitlis tütünü de çelikhan tütünü gibi bir çok alanda kendini ispatlamış ve fakat fiyat olarak biraz yüksektir. Bundan dolayıdır ki bitlis tütün toptancıları genellikle içine toz katarak tütün kalitesini düşürüyor ve yanıltıcı ürünler gönderiyorlar. bundan doğal olarak ortaya kötü sonuçlar maalesef çıkıyor. Müşterinin istediği ile almak istediği ile kendisine gönderilen tütün çok farklı oluyor. Genellikle bitlis tütünü nasıl anlaşılır kısmında ise tütün satıcıları veya bitlis tütünü toptancıları bitlis tütününü ıslatarak nem oranını artırarak satışını yapıp müşterilerini kandırma yoluna gidiyorlar. Bundan dolayıdır ki bu konulara dikkat etmek gerekir. Evet belli oranda nemlendirme işlemi tütün için gerekli çünkü tütün genel itibari ile kuru olup saklanma koşullarına bağlı olarak biraz nemli halde satışı yapılmalıdır. Bunun gibi bir çok detay bulunmakta olup bunlara dikkat etmek sizlerin faydasına olacaktır.

özellikleri

Bitlis tütünü özellikleri ise zamanında Tekel sigaralarının arasında Bitlis Sigarası vardı belki hatırlayanlar vardır. Ayrıca Amerika ve Türkiye ortak üretimi olan Camel adlı sigarayı da duymayan veya içmeyen kalmamıştır. Camel adlı sigarada yazan Türk Tütünü aslında Bitlis tütünü kendisidir. Ayrıca Best adlı sigarayı 1970 yıllarda memur sigarası olarak adlandırılan bitlis tütününden yapılmıştır. İçimi orta hafif ayarında olan bu sigara ne hafif ne de sert içimlidir. Orta içimli tütünlerin başında yer alır.

en önemli özellik ise damarsız tel tel özelliği olup kokusu güzel rengi ise altın sarısı gibidir. Türkiye’de yetişen bu tütün Adıyaman tütünü ile karşılaştırılamayacak oranda güzeldir. Sizlerde hakiki bitlis tütünü arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar size yakınız.

adıyaman tütünü, çelikhan tütünü, muş tütünü, Bitlis tütünü güncel fiyatlarını almak için bizimle iletişime geçiniz 0542 542 7484

Bu yazıya ilk yorumu siz yapın